HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 16 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Erald CINARI

Personal data

Picture of Erald CINARI
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Erald CINARI
Birthday (Age): 11. Tetor 1996 (23)
Jersey Number: 11
Player Position: Sulmues

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Saturday, 29/08/2015 Teuta vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Wednesday, 09/09/2015 Vllaznia vs Skenderbeu 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 13/09/2015 Vllaznia vs Partizani 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 27/09/2015 Vllaznia vs Laci 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 03/10/2015 Vllaznia vs Kukësi 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 17/10/2015 Terbuni vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 08/11/2015 Skenderbeu vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Wednesday, 18/11/2015 Vllaznia vs Teuta 0 1 0 - - - - - - - -
Monday, 23/11/2015 Partizani vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 28/11/2015 Vllaznia vs Flamurtari 1 0 0 2 - - - - - - -
Wednesday, 02/12/2015 Laci vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 06/12/2015 Kukësi vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 12/12/2015 Vllaznia vs Terbuni 1 0 1 1 - 1 - - - - -
Saturday, 19/12/2015 Tirana vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Wednesday, 23/12/2015 Vllaznia vs Bylis 1 0 0 2 - - - - - - -
Saturday, 30/01/2016 Vllaznia vs Skenderbeu 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 07/02/2016 Teuta vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 13/02/2016 Vllaznia vs Partizani 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 21/02/2016 Flamurtari vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 27/02/2016 Vllaznia vs Laci 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 05/03/2016 Vllaznia vs Kukësi 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday, 09/03/2016 Terbuni vs Vllaznia 1 0 0 1 - - - - - - -
Sunday, 13/03/2016 Vllaznia vs Tirana 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 20/03/2016 Bylis vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 02/04/2016 Skenderbeu vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 09/04/2016 Vllaznia vs Teuta 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 17/04/2016 Partizani vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Monday, 25/04/2016 Vllaznia vs Flamurtari 0 1 0 - - - - - - - -
Wednesday, 04/05/2016 Kukësi vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 08/05/2016 Vllaznia vs Terbuni 0 1 0 - - - - - - - -
Wednesday, 18/05/2016 Vllaznia vs Bylis 0 1 0 - - - - - - - -
Games total 19 12 11 6 - 1 - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18 Vllaznia 16 14 2 8 6 - 3 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Vllaznia 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Vllaznia 11 10 1 8 2 - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Vllaznia - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Vllaznia 17 10 7 6 6 - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Vllaznia 2 1 1 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Vllaznia 7 4 3 - 2 - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Vllaznia - - - - - - - - - - - -
Career Total 54 40 14 22 16 - 4 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Vllaznia Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Vllaznia Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Vllaznia Sulmues
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Vllaznia Mesfushor
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Vllaznia Sulmues
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Vllaznia Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Vllaznia Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Vllaznia Mesfushor