HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Erald CINARI

Personal data

Picture of Erald CINARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erald CINARI
Birthday (Age):11. Tetor 1996 (27)
Jersey Number:11
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 17/09/2017VllazniavsTeuta010--------
Saturday, 23/09/2017LuftetarivsVllaznia101--------
Thursday, 12/10/2017VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday, 19/11/2017TeutavsVllaznia100--------
Wednesday, 22/11/2017VllazniavsLushnja100--------
Sunday, 26/11/2017VllazniavsLuftetari101--------
Sunday, 03/12/2017VllazniavsLaci100--------
Saturday, 09/12/2017FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday, 16/12/2017VllazniavsKamza1011-------
Friday, 22/12/2017PartizanivsVllaznia1001-1-----
Friday, 26/01/2018VllazniavsKukësi100--------
Sunday, 04/02/2018SkenderbeuvsVllaznia101--1-----
Monday, 19/02/2018VllazniavsTeuta1011-1-----
Sunday, 25/02/2018LuftetarivsVllaznia101--------
Wednesday, 28/02/2018LacivsVllaznia100--------
Monday, 05/03/2018VllazniavsFlamurtari101--------
Saturday, 10/03/2018KamzavsVllaznia101--------
Wednesday, 14/03/2018VllazniavsPartizani101--------
Monday, 19/03/2018KukësivsVllaznia010--------
Saturday, 31/03/2018VllazniavsSkenderbeu101--------
Saturday, 07/04/2018VllazniavsLushnja101--------
Sunday, 15/04/2018TeutavsVllaznia010--------
Saturday, 21/04/2018VllazniavsLuftetari010--------
Sunday, 29/04/2018VllazniavsLaci101--------
Wednesday, 09/05/2018VllazniavsKamza100--------
Saturday, 19/05/2018VllazniavsKukësi1001-------
Wednesday, 23/05/2018SkenderbeuvsVllaznia1002-------
Games total225126-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia1614286-3-----
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1110182-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1710766-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia211---------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia743-2-------
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Career Total5440142216-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor