HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Adnan HAXHAJ  Absence

Personal data

Picture of Adnan HAXHAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Adnan HAXHAJ
Birthday (Age):16. Shtator 1988 (34)
Player Position:Mbrojtes

Status

  Away
Absence:E mërkurë, 02. Dhjetor 2015 - 14. Java
Absence until:
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia101--------
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani100--------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia100--1-----
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci101--------
Games total502--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia33-1--2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia22----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA422-1-11----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA11--1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA------------
Career Total108212-41----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS