HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 34 - E diel, 08. Maj 2016 - 19:07 h

PartizaniBylis
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Maj 2016
Match Time :19:07 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Ridiger COKAJ, Ditmar JUBICA, Ardian BEQIRI, Melis DERVISHI
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Demtim
   • 68' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
   Gol
   • 71' : Realdo FILI ( 1 )
   • 25' : Ardit HOXHAJ ( 1 )
   • 86' : Ardit HOXHAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 63' : Stevan RACIC ( 1 )
   • 63' : Borislav SIMIC ( 1 )
   • 74' : Plarent FEJZAJ ( 1 )
   • 78' : Albi ALLA ( 1 )
   • 86' : Ardit HOXHAJ ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
   • 91' : Stevan RACIC ( 1 )
   • 91' : Borislav SIMIC ( 1 )