HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Agustin TORASSA

Personal data

Picture of Agustin TORASSA
Name:Agustin TORASSA
Jersey Number:27
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 06/02/2016PartizanivsFlamurtari010--------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani101--------
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani101--------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana101--------
Wednesday, 09/03/2016BylisvsPartizani100--------
Monday, 14/03/2016PartizanivsSkenderbeu101--1-----
Sunday, 20/03/2016TeutavsPartizani101--------
Saturday, 02/04/2016LacivsPartizani100--------
Sunday, 10/04/2016FlamurtarivsPartizani101--------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia101--------
Monday, 25/04/2016KukësivsPartizani101--------
Saturday, 30/04/2016PartizanivsTerbuni100--------
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani101--------
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis101--------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani101--------
Games total14111--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani8712--2-----
Kategoria Superiore 2015-16Partizani6514--1-----
Career Total141226--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniSulmues