HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Nentor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Realdo FILI

Personal data

Picture of Realdo FILI
Name:Realdo FILI
Jersey Number:28
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani010--------
Monday, 14/03/2016PartizanivsSkenderbeu010--------
Saturday, 02/04/2016LacivsPartizani010--------
Sunday, 10/04/2016FlamurtarivsPartizani010--------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia0101-------
Monday, 25/04/2016KukësivsPartizani010--------
Saturday, 30/04/2016PartizanivsTerbuni100--------
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani0101-1-----
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis1001-------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani100--------
Games total3703-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia------------
Kategoria Superiore 2018-19Kamza------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani1-1---------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza1-1---------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani11-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani422-3-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia1-1---1-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia1111-54-4-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia11----1-----
Career Total2015567-8-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaMesfushor