HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19

Player Information - Realdo FILI

Personal data

Picture of Realdo FILI
Name: Realdo FILI
Jersey Number: 28
Player Position: Mesfushor

Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2019-20 Apolonia - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Kamza - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Apolonia - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Kamza 1 - 1 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Partizani 1 - 1 - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Apolonia - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Partizani 1 1 - 1 - - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Apolonia - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Partizani 4 2 2 - 3 - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Apolonia 1 - 1 - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Apolonia 11 11 - 5 4 - 4 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Apolonia 1 1 - - - - 1 - - - - -
Career Total 20 15 5 6 7 - 8 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Partizani Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Apolonia Mesfushor
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Partizani Mesfushor
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Kamza Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Apolonia Mesfushor
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Kamza Mesfushor
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Partizani Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Apolonia Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Partizani Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Apolonia Mesfushor
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Partizani Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Apolonia Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Apolonia Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Apolonia Mesfushor