HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Emmanuel MBELLA

Personal data

Picture of Emmanuel MBELLA
Name:Emmanuel MBELLA
Jersey Number:78
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 30/08/2015BylisvsTerbuni100--------
Saturday, 12/09/2015TiranavsBylis101--------
Sunday, 20/09/2015LacivsBylis1011-------
Saturday, 26/09/2015BylisvsSkenderbeu100--------
Saturday, 17/10/2015BylisvsPartizani100--------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia010--------
Monday, 23/11/2015BylisvsTirana100--------
Saturday, 28/11/2015BylisvsLaci101--------
Saturday, 12/12/2015PartizanivsBylis101--1-----
Saturday, 19/12/2015BylisvsFlamurtari100--------
Wednesday, 23/12/2015VllazniavsBylis100--1-----
Sunday, 31/01/2016KukësivsBylis010--------
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni0101-------
Saturday, 13/02/2016TiranavsBylis100--------
Sunday, 21/02/2016LacivsBylis101--1-----
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis010--------
Sunday, 13/03/2016FlamurtarivsBylis101--------
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia010--------
Saturday, 02/04/2016BylisvsKukësi010--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis010--------
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana010--------
Saturday, 30/04/2016SkenderbeuvsBylis100--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta010--------
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis010--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis010--------
Games total141162-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis126612-3-----
Career Total126612-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMesfushor