HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 20. Shtator 2015 - 16:00 h

LaciBylis
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Shtator 2015
Match Time :16:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Rejdi AVDO, Olsi SOKOLI, Alfred SHKRETA
 
Spektatore: 70
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 9' : James ADENIYI ( 1 )
  • 80' : Agim METO ( 1 )
  • 84' : Agim METO ( 1 )
  • 11' : Emmanuel MBELLA ( 1 )
Karton i verdhe
    • 18' : Abdelaye DIAKITE ( 1 )