HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 30. Gusht 2015 - 17:00 h

BylisTerbuni
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Gusht 2015
Match Time :17:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi
Match referee(s):Laver ALLA, Ilir TARTARAJ, Skerdi GRECA, Edlir MALO
 
Spektatore: 400
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 37' : Sadush DANAJ ( 1 )
  • 77' : Mergent SULMATAJ ( 1 )
  Karton i kuq
  • 60' : Maringlen SHOSHAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 22' : Xhelil ASANI ( 1 )
   • 38' : Flamur TAHIRI ( 1 )
   • 47' : Elton BASRIU ( 1 )
   • 46' : Vilson LILA ( 1 )
   • 57' : Gerhard TUSHE ( 1 )
   • 74' : Julian GERXHO ( 1 )
   • 81' : Julian BRAHJA ( 1 )
   • 86' : Jurgen VATNIKAJ ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 60' : Gerhard TUSHE ( 1 )