HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Solomon IZUCHUKWU

Personal data

Picture of Solomon IZUCHUKWU
Name:Solomon IZUCHUKWU
Jersey Number:16
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu1001------1
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis100--------
Wednesday, 09/03/2016BylisvsPartizani100--------
Sunday, 13/03/2016FlamurtarivsBylis010--------
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia100--------
Saturday, 02/04/2016BylisvsKukësi100--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis101--------
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana101--------
Monday, 25/04/2016BylisvsLaci100--------
Saturday, 30/04/2016SkenderbeuvsBylis010--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta100--------
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis101------1-
Saturday, 14/05/2016BylisvsFlamurtari100--------
Games total11231-----11


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis88-11-----11
Kategoria Superiore 2013-14Bylis66-15-1-----
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi33-22-------
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22-11-2-----
Kategoria Superiore 2012-13Bylis11-18----1--
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis33-13-------
Career Total2323-720-3--111

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisSulmues
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisSulmues