HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E shtunë, 20. Dhjetor 2014 - 14:00 h

ApoloniaLaci
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Dhjetor 2014
Match Time :14:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Rejdi AVDO, Ardian BEQIRI, Blendi BRESHANI, Denis AGARAJ
 
Spektatore: 520
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 54' : James ADENIYI ( 1 )
  • 66' : James ADENIYI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 18' : Realdo FILI ( 1 )
  • 80' : Taulant HYSENSHAHAJ ( 1 )
  • 59' : Olsi TEQJA ( 1 )