HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Klajdi BROSHKA

Personal data

Picture of Klajdi BROSHKA
Name:Klajdi BROSHKA
Jersey Number:5
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia100--------
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani010--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia100--1-----
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu010--------
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia100--11----
Saturday, 20/12/2014ApoloniavsLaci100--------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia100--------
Sunday, 08/02/2015FlamurtarivsApolonia100--------
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia010--------
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi100--------
Monday, 16/03/2015LacivsApolonia100--------
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia100--------
Sunday, 12/04/2015ApoloniavsFlamurtari101--------
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia100--------
Saturday, 09/05/2015ApoloniavsElbasani100--------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia010--------
Games total1541--21----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia------------
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia8621--21----
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia1-1---------
Kategoria 1 2013-14Apolonia------------
Career Total9631--21----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ApoloniaMbrojtes