HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E shtunë, 30. Gusht 2014 - 20:00 h

ApoloniaPartizani
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 30 Gusht 2014
Match Time :20:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Remzi SADIKU, Gjovalin BORI, Astrit MAHMUTI, Laver ALLA
 
Spektatore: 3.000
Weather:dry
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 79' : Mikel CANKA ( 1 )
  Karton i kuq
   • 61' : Ignat DISHLIEV ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 31' : Erjon XHAFA ( 1 )
   • 66' : Ololalde ATANDA ( 1 )
   • 87' : Erjon XHAFA ( 1 )
   • 96' : Aldo MITRAJ ( 1 )
   • 29' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
   • 34' : Idriz BATHA ( 1 )
   Penallti e humbur
    • 32' : Nderim NEDZIPI ( 1 )