HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 24. Gusht 2014 - 18:00 h

LaciPartizani
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 24 Gusht 2014
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Laver ALLA, Kridens META, Devis KORESHI, Ergin DODA
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 55' : Elton DOKU ( 1 )
  • 47' : Stevan RACIC ( 1 )
Karton i verdhe
  • 43' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  • 85' : Olsi TEQJA ( 1 )
  • 52' : Ardian CUCULI ( 1 )
  • 71' : Idriz BATHA ( 1 )
  • 89' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )