HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Olsi TEQJA

Personal data

Picture of Olsi TEQJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Olsi TEQJA
Birthday (Age):27. Korrik 1988 (34)
Jersey Number:33
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014LacivsPartizani100--1-----
Saturday, 30/08/2014SkenderbeuvsLaci101--1-----
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci100--------
Saturday, 20/09/2014LacivsTirana100--------
Saturday, 27/09/2014FlamurtarivsLaci101--------
Sunday, 09/11/2014KukësivsLaci100--------
Sunday, 30/11/2014TiranavsLaci100--------
Sunday, 07/12/2014LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 13/12/2014VllazniavsLaci100--------
Wednesday, 17/12/2014LacivsElbasani100--------
Saturday, 20/12/2014ApoloniavsLaci010--1-----
Saturday, 31/01/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday, 08/02/2015LacivsKukësi100--1-----
Saturday, 14/02/2015TeutavsLaci100--1-----
Sunday, 22/02/2015LacivsTirana100--------
Wednesday, 04/03/2015LacivsVllaznia100--1-----
Monday, 16/03/2015LacivsApolonia100--1-----
Sunday, 22/03/2015PartizanivsLaci100--------
Saturday, 04/04/2015LacivsSkenderbeu100--------
Monday, 13/04/2015KukësivsLaci100--1-----
Sunday, 26/04/2015TiranavsLaci100--1-----
Saturday, 09/05/2015VllazniavsLaci100--------
Sunday, 17/05/2015LacivsElbasani100--------
Games total2212--9-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana77----3-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1515-3--4---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11----11----
Kategoria Superiore 2014-15Laci1010----10-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci22----2-----
Kategoria Superiore 2013-14Laci77----7-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Laci11----------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis33----3-----
Kategoria Superiore 2011-12Bylis88--2-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti------------
Kategoria 1 2010-11Apolonia22--2-1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti853-1-1-----
Career Total6461335-341--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMesfushor