HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 32 - E diel, 26. Prill 2015 - 20:00 h

TiranaLaci
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 26 Prill 2015
Match Time :20:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Enea JORGJI, Blendi BRESHANI, Fatmir LAMA, Erjon VELO
 
Spektatore: 1.800
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 88' : Francis KAHATA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 40' : Dorian KERCIKU ( 1 )
  • 72' : Erando KARABECI ( 1 )
  • 83' : Debatik CURRI ( 1 )
  • 91' : Jetmir SEFA ( 1 )
  • 97' : Elis BAKAJ ( 1 )
  • 34' : Emiliano CELA ( 1 )
  • 41' : Valdan NIMANI ( 1 )
  • 57' : Rafael SOSA ( 1 )
  • 65' : Olsi TEQJA ( 1 )
  • 97' : Arian SHETA ( 1 )