HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Francis KAHATA

Personal data

Picture of Francis KAHATA
Name:Francis KAHATA
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia010--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana101--1-----
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi101--------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani101--------
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia100--------
Saturday, 18/04/2015ElbasanivsTirana100--------
Sunday, 26/04/2015TiranavsLaci1011-------
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana100--1-----
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana100--------
Games total10141-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Tirana65131-2-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana1-1---1-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana633-3-1-----
Career Total138534-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor