HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Alfred DELIALLISI

Personal data

Picture of Alfred DELIALLISI
Name:Alfred DELIALLISI
Jersey Number:16
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta100--1-----
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia100--------
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta101--1-----
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci100--------
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta101--------
Saturday, 27/09/2014TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta100--------
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana100--------
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta1011-------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani101--------
Sunday, 30/11/2014TeutavsPartizani100--------
Friday, 12/12/2014TeutavsKukësi100--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia101--------
Saturday, 14/02/2015TeutavsLaci010--------
Wednesday, 04/03/2015KukësivsTeuta100--------
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta101--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta100--------
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi101--------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia010--------
Games total17271-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Teuta119231-2-----
Kategoria Superiore 2013-14Besa312---------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta7161--1-----
EUROPA League 2012-13Teuta11--1-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Teuta94521-------
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1-1---------
Career Total32161663-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMesfushor