HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Bledian RIZVANI

Personal data

Picture of Bledian RIZVANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledian RIZVANI
Birthday (Age):02. Korrik 1985 (39)
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta100------
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia100------
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta100------
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci100------
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta100------
Saturday, 27/09/2014TeutavsSkenderbeu100------
Sunday, 05/10/2014KukësivsTeuta100------
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta100------
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana100------
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta100------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani100------
Sunday, 30/11/2014TeutavsPartizani100------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia100------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta100------
Saturday, 24/01/2015FlamurtarivsTeuta101-----1
Saturday, 14/02/2015TeutavsLaci100------
Sunday, 22/02/2015PartizanivsTeuta100------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu100------
Wednesday, 04/03/2015KukësivsTeuta100------
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana100------
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta100------
Sunday, 12/04/2015TeutavsElbasani100------
Saturday, 25/04/2015TeutavsPartizani100------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta100------
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi100------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia100------
Games total2601-----1


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Teuta----------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta----------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta----------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta----------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta33--------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta1414-------1
Kategoria Superiore 2013-14Teuta1010----1---
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11----1---
EUROPA League 2012-13Teuta11--------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta1010----1---
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1313--------
Kategoria Superiore 2010-11Teuta1515---11---
Kategoria Superiore 2009-10Teuta88----1---
Career Total7575---15--1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaPortier
EUROPA League 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaPortier