HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Bledian RIZVANI

Personal data

Picture of Bledian RIZVANI
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Bledian RIZVANI
Birthday (Age): 02. Korrik 1985 (34)
Player Position: Portier

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
Tuesday April 21 Dinamo vs Teuta 1 0 0 - - - - - -
Wednesday December 16 Teuta vs Flamurtari 1 0 0 - - - - - -
Sunday December 20 Vllaznia vs Teuta 1 0 0 - - - - - -
Sunday January 24 Laci vs Teuta 1 0 0 - - - - - -
Saturday January 30 Teuta vs Tirana 1 0 0 - - - - - -
Sunday February 14 Teuta vs Gramozi 1 0 0 - - - - - -
Saturday February 20 Besa vs Teuta 1 0 0 - - - - - -
Thursday February 25 Skenderbeu vs Teuta 1 0 0 - - - - - -
Sunday March 07 Teuta vs Apolonia 1 0 0 - - - - - -
Saturday March 20 Teuta vs Gramozi 1 0 0 - - - - - -
Sunday April 11 Tirana vs Teuta 0 1 0 - - - - - -
Saturday April 17 Teuta vs Besa 1 0 0 - - - - - -
Sunday April 25 Teuta vs Skenderbeu 1 0 0 - - - - - -
Friday April 30 Kastrioti vs Teuta 1 0 0 - - - - - -
Friday May 14 Teuta vs Flamurtari 1 0 0 - - 1 - - -
Wednesday May 19 Vllaznia vs Teuta 1 0 0 - - - - - -
Games total 15 1 0 - - 1 - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
Kategoria Superiore 2019-20 Teuta - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Teuta - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Teuta - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Teuta - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Teuta 3 3 - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Teuta 14 14 - - - - - - - 1
Kategoria Superiore 2013-14 Teuta 10 10 - - - - 1 - - -
Kupa e Shqiperise 2013-14 Teuta 1 1 - - - - 1 - - -
EUROPA League 2012-13 Teuta 1 1 - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Teuta 10 10 - - - - 1 - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Teuta 13 13 - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Teuta 15 15 - - - 1 1 - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Teuta 8 8 - - - - 1 - - -
Career Total 75 75 - - - 1 5 - - 1

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Teuta Portier
Kupa e Shqiperise 2013-14 2013-14 Teuta Portier
EUROPA League 2012-13 2012-13 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Teuta Portier
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Teuta Portier