HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Erand HOXHA

Personal data

Picture of Erand HOXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erand HOXHA
Birthday (Age):25. Prill 1985 (39)
Jersey Number:4
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta010--------
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia1001-1-----
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta101--------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta101--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta100--------
Monday, 07/12/2015BylisvsTeuta100--------
Sunday, 13/12/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Friday, 18/12/2015TeutavsLaci100--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni101--------
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis100--------
Sunday, 13/03/2016LacivsTeuta100--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari100--------
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta101--------
Games total13141-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta22----1-----
Kategoria Superiore 2015-16Teuta77-11-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta1515-3--2---1-
Kategoria Superiore 2013-14Besa1010----4----1
Kategoria Superiore 2012-13Besa33----1-----
Kategoria 1 2011-12Besa22--1-1-----
EUROPA League 2010-11Besa------------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani211---------
Kategoria Superiore 2010-11Besa211---------
Kategoria Superiore 2009-10Besa532---1-----
Kategoria 1 2009-10Skrapari------------
Career Total4844442-11---11

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariMesfushor