HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15

Player Information - Gezim KRASNIQI

Personal data

Picture of Gezim KRASNIQI
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Gezim KRASNIQI
Birthday (Age): 05. Janar 1990 (32)
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Wednesday February 18 Laci vs Partizani 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 1 0 0 - - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2019-20 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Partizani 1 1 - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Partizani 5 5 - 1 1 - 5 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Partizani 12 11 1 1 1 - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Partizani - - - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Partizani 3 2 1 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Flamurtari 5 5 - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Partizani 13 12 1 - - - 2 - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Besa 8 8 - - - 1 - - - - - -
Kategoria 1 2011-12 Besa 3 3 - - 1 - - - - - - -
EUROPA League 2010-11 Besa - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Besa 5 2 3 - - - 2 - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Besa - - - - - - - - - - - -
Career Total 55 49 6 2 3 1 11 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Flamurtari Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Besa Mbrojtes
Kategoria 1 2011-12 2011-12 Besa Mbrojtes
EUROPA League 2010-11 2010-11 Besa Sulmues
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Besa Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Besa Mbrojtes