HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Gezim KRASNIQI

Personal data

Picture of Gezim KRASNIQI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gezim KRASNIQI
Birthday (Age):05. Janar 1990 (33)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 03BesavsTomori100--------
Sunday September 16ShkumbinivsBesa100--------
Friday September 21BesavsTeuta100--------
Saturday September 29TiranavsBesa100--------
Sunday October 07LuftetarivsBesa100--------
Saturday October 20BesavsFlamurtari100--------
Saturday November 03BesavsSkenderbeu100--------
Sunday December 02BesavsBylis100--------
Sunday March 10BesavsTirana100--------
Saturday March 30FlamurtarivsBesa100--------
Saturday April 06BesavsKastrioti100--------
Saturday April 13SkenderbeuvsBesa100--------
Sunday April 21BesavsKukësi100-1------
Games total1300-1------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani55-11-5-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani1211111-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------1-----
Kategoria Superiore 2014-15Partizani321---------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari55----------
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani13121---2-----
Kategoria Superiore 2012-13Besa88---1------
Kategoria 1 2011-12Besa33--1-------
EUROPA League 2010-11Besa------------
Kategoria Superiore 2010-11Besa523---2-----
Kategoria Superiore 2009-10Besa------------
Career Total5549623111-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11BesaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMbrojtes