HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 20. Tetor 2012 - 18:00 h

BesaFlamurtari
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Tetor 2012
Match Time :18:00 h
Match number :7
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Emirjon SINO, Ilir TARTARAJ, Orges GRABOVA
 
Spektatore: 2.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Eventet
Gol
 • 18' : Bojan MALINIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 15' : Idriz BATHA ( 1 | Faull )
  • 18' : Bojan MALINIC ( 1 | Festimi i golit )
  • 93' : Bernard BERISHA ( 1 | Humbje kohet )
  • 93' : Mateo HASA ( 1 | Humbje kohet )
  • 19' : Polizoi ARBERI ( 1 | Faull )