HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Eri LAMCJA

Personal data

Picture of Eri LAMCJA
Name:Eri LAMCJA
Jersey Number:17
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta101------1-
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia101--------
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta100--------
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni1001-1-----
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta100--1-----
Sunday, 25/10/2015LacivsTeuta1001-------
Sunday, 01/11/2015TeutavsPartizani100--------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari101--------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--------
Monday, 23/11/2015TeutavsKukësi101--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta100--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana100--------
Monday, 07/12/2015BylisvsTeuta101--------
Sunday, 13/12/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Friday, 18/12/2015TeutavsLaci100--------
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta101--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia010--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni101--------
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta100--------
Sunday, 20/03/2016TeutavsPartizani010--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari010--1-----
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta010--------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana010--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta101--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday, 14/05/2016TeutavsLaci100--------
Games total21582-3---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari2-2---------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari42221-1-----
Kategoria Superiore 2016-17Teuta3211--------
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta1511442-3---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------1-----
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani105524-1-----
Kategoria 1 2013-14Elbasani----1-------
Career Total34201498-6---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariSulmues
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniSulmues