HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11

Player Information - Enri TAFAJ

Personal data

Picture of Enri TAFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Enri TAFAJ
Birthday (Age):22. Maj 1989 (35)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday July 08F.K. Dnepr MoglievvsLaci100--------
Games total100--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori22----------
Kategoria Superiore 2011-12Kamza1073-1-3-----
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria 1 2010-11Kamza22----------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana------------
Kategoria 1 2009-10Kamza11101-1-1-----
Career Total25214-2-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaSulmues
EUROPA League 2010-112010-11LaciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaMesfushor