HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Olsi IDRIZAJ

Personal data

Picture of Olsi IDRIZAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Olsi IDRIZAJ
Birthday (Age):23. Shkurt 1991 (33)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGOALGolASSISTSKarton i kuqYELLOW CARDYELLOW-RED CARDKarton i verdheKarton i verdhe-kuqRED CARDFOULFOUL TIMEAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 17TeutavsFlamurtari101---------------
Sunday October 02TiranavsFlamurtari010---------------
Saturday October 22FlamurtarivsVllaznia010---------------
Games total121---------------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGOALGolASSISTSKarton i kuqYELLOW CARDYELLOW-RED CARDKarton i verdheKarton i verdhe-kuqRED CARDFOULFOUL TIMEAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari1-1--1-------------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari1-1----------------
Kategoria 1 2010-11Vlora11--------1--------
Kategoria 1 2010-11Gramshi11-----------------
Career Total422--1----1--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11VloraMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11Gramshi