HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci5523181438:1622
2up(3)Tomori4723152636:1719
3down(2)Kamza4723138231:1417
4same(4)Apolonia4423135535:2114
5same(5)Beselidhja4323127430:1317
6same(6)Mamurras33231031019:20-1
7up(9)Gramozi31231011227:35-8
8down(7)Lushnja2923921227:198
9up(10)Burreli2823841122:26-4
10down(8)Luftetari282377915:25-10
11up(14)Vlora2523741224:29-5
12down(11)Terbuni2523741219:32-13
13same(13)Ada2423731325:32-7
14down(12)Bilisht Sport2423731328:48-20
15same(15)Gramshi2123561215:28-13
16same(16)Partizani1623441514:30-16


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation