HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Bilisht Sport [BIL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Albi AGOLLI  Republika e Shqiperise15. Mars 1988 (36)1-1-------
 Trifon MERAKU  Republika e Shqiperise20. Nentor 1974 (49)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Jovan BIBA  Republika e Shqiperise19. Qershor 1988 (35)44-1--1-----
 Devis KITA  - (-)3-3---------
 Sajmir LAMNICA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Mateo PERE  - (-)1-1---------
 Eni XHELOLLARI  Republika e Shqiperise04. Maj 1988 (36)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aldo BRAHOLLI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1993 (30)1-1---------
 Daniel DRABAJ  - (-)33-11-1-----
 Erion ISLAMI  Republika e Shqiperise28. Gusht 1981 (42)44-12-------
 Armir PURA  - (-)44-2--------
 Kostika XHOGA  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
 Elvis ZYLYFTARI  Republika e Shqiperise29. Qershor 1984 (39)44--2-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gerald HASMETAJ  Republika e Shqiperise25. Maj 1987 (36)44---1------
 Gentian KOTA  Republika e Shqiperise12. Gusht 1982 (41)44----1-----
 Florian MAVRIQI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1990 (33)------------
 Erion RRENJA  - (-)44-1--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 516-----