HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 02 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci5222171436:1521
2up(3)Kamza4722138131:1318
3down(2)Tomori4422142635:1718
4up(5)Apolonia4122125534:2113
5down(4)Beselidhja4022117429:1316
6same(6)Mamurras3322103918:171
7up(8)Lushnja2922921127:189
8up(9)Luftetari282277814:22-8
9down(7)Gramozi2822911226:35-9
10up(13)Burreli2522741119:25-6
11down(10)Terbuni2422731219:32-13
12down(11)Bilisht Sport2422731227:46-19
13up(14)Ada2322721325:32-7
14down(12)Vlora2222641221:28-7
15same(15)Gramshi2122561115:27-12
16same(16)Partizani1622441414:29-15


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation