HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci4619151330:1119
2same(2)Kamza4219126127:1017
3up(4)Tomori3819122532:1616
4up(5)Beselidhja3619106328:1216
5down(3)Apolonia3619113529:1712
6up(8)Gramozi281991926:32-6
7down(6)Mamurras271983815:16-1
8down(7)Lushnja261982923:1310
9up(10)Luftetari241966711:17-6
10down(9)Burreli221964917:21-4
11up(13)Terbuni2119631018:30-12
12up(14)Bilisht Sport2019621123:41-18
13down(11)Vlora1919541019:23-4
14down(12)Ada1919611222:30-8
15same(15)Gramshi1419351111:27-16
16same(16)Partizani1219331311:26-15


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation