HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 10 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci4318141328:1117
2same(2)Kamza3918116126:1016
3same(3)Apolonia3618113429:1613
4same(4)Tomori3518112531:1615
5same(5)Beselidhja331896325:1213
6up(8)Mamurras271883714:122
7down(6)Lushnja261882823:1211
8down(7)Gramozi251881922:31-9
9up(11)Burreli221864817:18-1
10down(9)Luftetari211856710:17-7
11down(10)Vlora191854919:22-3
12up(14)Ada1918611122:28-6
13down(12)Terbuni1818531017:30-13
14down(13)Bilisht Sport1718521121:40-19
15up(16)Gramshi1418351011:26-15
16down(15)Partizani1218331210:24-14


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation