HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci4920161332:1220
2same(2)Kamza4320127128:1117
3same(3)Tomori4120132533:1617
4up(5)Apolonia3920123531:1813
5down(4)Beselidhja3720107328:1216
6up(7)Mamurras302093817:161
7down(6)Gramozi2820911026:33-7
8same(8)Lushnja2620821024:159
9same(9)Luftetari252067712:18-6
10same(10)Burreli2220641018:23-5
11same(11)Terbuni2120631118:31-13
12same(12)Bilisht Sport2120631124:42-18
13up(14)Ada2020621223:31-8
14down(13)Vlora1920541119:25-6
15up(16)Partizani1520431312:26-14
16down(15)Gramshi1520361111:27-16


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation