HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Ada [ADA]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Flanres CAKUFlanres CAKU  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1990 (34)255201
0Elidon DOCIElidon DOCI  Republika e Shqiperise13. Mars 1988 (36)22332202
0Taulant HASATaulant HASA  Republika e Shqiperise- (-)21120-
0Ismet IDRIZIIsmet IDRIZI  Republika e Shqiperise11. Dhjetor 1990 (33)20-20-
0Bruno KEPIBruno KEPI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1989 (34)28820-
0Armand KOLAArmand KOLA  Republika e Shqiperise06. Janar 1990 (34)21120-
0Elvis LIGATAJElvis LIGATAJ  Republika e Shqiperise09. Prill 1987 (37)11--
0Haris LIKAHaris LIKA  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1988 (36)877804
0Edmir LLUKAEdmir LLUKA  Republika e Shqiperise- (-)43340-
0Gledian MATIJAGledian MATIJA  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1989 (35)14311421
0Samed MUSTAFAJSamed MUSTAFAJ  Republika e Shqiperise07. Prill 1988 (36)40-40-
0Arlind PUKAArlind PUKA  Republika e Shqiperise- (-)----
0Indrit TULAIndrit TULA  Republika e Shqiperise12. Tetor 1989 (34)12411231
0Irgen ZEJNELIIrgen ZEJNELI  Republika e Shqiperise16. Nentor 1989 (34)41-41-
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Elis DERVISHAJElis DERVISHAJ  Republika e Shqiperise12. Dhjetor 1982 (41)2121---12---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -12---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Enis FERLUSHKAJEnis FERLUSHKAJ  Republika e Shqiperise28. Maj 1989 (35)212012--4-----
0Sajmir KALOSHISajmir KALOSHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1987 (37)1919-1--3-----
0Suad KALOSHISuad KALOSHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1987 (37)2020-1--6-----
0Arber SHYTANIArber SHYTANI  Republika e Shqiperise25. Janar 1985 (39)1919-42-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2119-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Arenc DIBRAArenc DIBRA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (34)8444--------
0Jurgen GJINIJurgen GJINI  Republika e Shqiperise- (-)1610648-2-----
0Arsen HAJDARIArsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (35)2221164-1-----
0David LLESHIDavid LLESHI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)1818-1--6-----
0Vahedin PEPAJVahedin PEPAJ  Republika e Shqiperise01. Gusht 1983 (40)2020-33-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 17130-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Etrit NIKAEtrit NIKA  Republika e Shqiperise24. Shtator 1981 (42)2016495-2-----
0Bledar PERFATIBledar PERFATI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1988 (35)2320367-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 29133-----