HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa 2010
 Ekipi - Besa [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Edvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Edin FERIZOVIC  Bosnia and Herzegovina12. Tetor 1977 (46)11----------
 Akil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)11----------
 Dimitri LAZAREVSKI  Macedonia, the former Yugoslav23. Shtator 1982 (41)11----1-----
 Bazion TRAGAJ  Republika e Shqiperise16. Gusht 1988 (35)1-1---------
 Bilal VELIJA  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1982 (41)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)11-1--------
 Paulin DHEMBI  Republika e Shqiperise09. Gusht 1979 (44)11-11-------
 Semir HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina16. Gusht 1986 (37)11-1--------
 Meglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)11----1-----
 Artion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)11--1-1-----
 Ariel SHTINI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1992 (32)1-1-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Marko DOS SANTOS  Brazil, Federative Republic of18. Maj 1981 (43)1-1---------
 Sead HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina30. Janar 1983 (41)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-3-----