HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Apolonia [APO]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Indrit CAKOIndrit CAKO  - (-)----------
0Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)77---1----
1Andi XHIXHAAndi XHIXHA  - (-)8711--1---
12Klodian XHELILIKlodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)1091---2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -13---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fernando Da SILVAFernando Da SILVA  - (-)1313----1-----
0Akil DIMOAkil DIMO  Republika e Shqiperise25. Maj 1990 (34)6512--1-----
0Armando MEHMETAJArmando MEHMETAJ  Republika e Shqiperise23. Prill 1983 (41)1010-1--52----
0Albi PRIFTIAlbi PRIFTI  - (-)------------
2Charles OFOYENCharles OFOYEN  26. Korrik 1985 (38)1111----4-----
4Albi LLENGAAlbi LLENGA  - (-)99----1-----
14Sokol MUHAJSokol MUHAJ  - (-)55----1-----
16Konstandin NDONIKonstandin NDONI  - (-)1717--316-----
20Sali SALIEVSKISali SALIEVSKI  - (-)88-2--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 32232----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bruno BABABruno BABA  - (-)413---------
0Krison MILOKrison MILO  - (-)------------
0Renato NACIRenato NACI  - (-)541---2-1---
0Erjon PAPINGUErjon PAPINGU  Republika e Shqiperise27. Mars 1994 (30)1-1---------
0Armand PASHAArmand PASHA  Republika e Shqiperise17. Janar 1991 (33)743---12----
0Oliver PEPAOliver PEPA  - (-)413---------
0Ivan SINANIIvan SINANI  - (-)33-1--------
3Ibrahim ADEWALEIbrahim ADEWALE  - (-)99--2-1-----
6Rudin NAKORudin NAKO  - (-)88-1--------
7Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)44----2-----
10Julian GERXHOJulian GERXHO  - (-)2121-17-6--1--
15Gazment CIMILIGazment CIMILI  Republika e Shqiperise17. Prill 1987 (37)1212-1--2-----
17Ledian MUCAJLedian MUCAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1992 (31)1919-1--6-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12243411--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Mustafa AGASTRAMustafa AGASTRA  - (-)1376-1-1-----
0Eugen BUALLIEugen BUALLI  - (-)514---------
0Kristaq JOVANIKristaq JOVANI  - (-)422---1-----
0Kehinde Olakule ALOKehinde Olakule ALO  - (-)22----1-----
8Andi MAHILAJAndi MAHILAJ  - (-)422---------
9Irdi RRAPAJIrdi RRAPAJ  - (-)4311--------
23Andi RIBAJAndi RIBAJ  Republika e Shqiperise21. Nentor 1989 (34)2323-31-2-----
30Renaldo RAMARenaldo RAMA  - (-)1515-14-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 18250411--
 Stafi i Apolonia [Apolonia]

 Funksioni
Stavri NICAStavri NICA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Dhimiter PAPUCIUDhimiter PAPUCIU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer