HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Luftetari [LUF]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Fation GERXHOLLI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1990 (34)----------
 Fatjon KAZMA  Republika e Shqiperise- (-)----------
 Erind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)66----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arbri BISTRI  Republika e Shqiperise12. Dhjetor 1983 (40)------------
 Mikel BRAHIMI  Republika e Shqiperise25. Janar 1987 (37)3-3---------
 Renato GRABOVA  Republika e Shqiperise20. Mars 1989 (35)1-1---------
 Indrit HITHI (510)  - (-)1-1---------
 Ardian KENDELLA  Republika e Shqiperise24. Mars 1989 (35)------------
 Jetmir NINA   Republika e Shqiperise21. Maj 1985 (39)11----------
 Behar RAMADANI  Republika e Shqiperise06. Prill 1990 (34)44-1--1-----
 Nertil STOJA  Republika e Shqiperise11. Tetor 1986 (37)44-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alis BOCI  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1991 (33)55-1--------
 Ervis CACI  - (-)55-23-2-----
 Kesti CELAJ  - (-)------------
 Ardit CUNAJ  - (-)------------
 Bledar DEVOLLI  Republika e Shqiperise15. Janar 1978 (46)66--1-2-----
 Bashkim GAXHAJ  Republika e Shqiperise18. Tetor 1982 (41)422---------
 Elton KERMEZO  - (-)------------
 Elvis LAZE  Republika e Shqiperise28. Qershor 1986 (37)------------
 Julian LLUKA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1991 (33)32111-------
 Ergis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)66-2--12----
 Florian PJETRANI  Republika e Shqiperise- (-)211---------
 Bledar SHALARI  Republika e Shqiperise26. Dhjetor 1985 (38)33----------
 Emiliano SHEHAJ  Republika e Shqiperise25. Maj 1989 (34)1-1-1-------
 Besmir SINANI  Republika e Shqiperise23. Maj 1985 (39)55----1-----
 Ermir STRATI   Republika e Shqiperise- (-)11----1-----
 Elton ZHOLI  Republika e Shqiperise- (-)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-92----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Florjan BRAHO  Republika e Shqiperise25. Maj 1985 (38)4131--------
 Ronald KALEMI  - (-)------------
 Arlind NORA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1986 (37)66-212-1--2--
 Jasmin RRABOSHTA  Republika e Shqiperise30. Prill 1990 (34)55-15-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 23-102-2--
 Stafi i Luftetari [Luftetari]

 Funksioni
Mustafa HYSI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Nevil DEDE   Republika e Shqiperise10. Janar 1975 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer