HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Ekipi - Fc Honved Budapest [Fc]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Norbert SZEMEREDINorbert SZEMEREDI  - (-)----------
 Márton CZUCZIMárton CZUCZI  - (-)----------
 Szabolcs KEMENESSzabolcs KEMENES  - (-)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 András DEBRECENIAndrás DEBRECENI  - (-)22----------
 Sebastian REMESSebastian REMES  - (-)------------
 Marko VIDOVICMarko VIDOVIC  - (-)22----------
 Ivan LOVRICIvan LOVRIC  - (-)22----------
 Botond BARATHBotond BARATH  - (-)1-1---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aleksandar IGNJATOVICAleksandar IGNJATOVIC  - (-)22----------
 Richárd VERNESRichárd VERNES  - (-)22-22-2-----
 Boris BJELKANOVICBoris BJELKANOVIC  - (-)------------
 László ERDELYILászló ERDELYI  - (-)------------
 Gellért IVANCSICSGellért IVANCSICS  - (-)22-1--1-----
 Attila LORINCZYAttila LORINCZY  - (-)------------
 Drissa DIARRADrissa DIARRA  - (-)2-2---------
 Patrick HIDIPatrick HIDI  - (-)22-1--------
 Herve TCHAMIHerve TCHAMI  - (-)22-21-1-----
 Bálint VECSEIBálint VECSEI  - (-)------------
 Mihály CSABIMihály CSABI  - (-)------------
 Marshal JOHNSONMarshal JOHNSON  - (-)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gergely DELCZEGGergely DELCZEG  - (-)22----1-----
 Krisztián NAGYKrisztián NAGY  - (-)------------
 Joel TOEJoel TOE  - (-)------------
 Souleymane DIABYSouleymane DIABY  - (-)2-2---------
 Gergely BOBALGergely BOBAL  - (-)------------
 Richárd CZARRichárd CZAR  - (-)------------
 Milán FAGGYASMilán FAGGYAS  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-7-----
 Stafi i Fc Honved Budapest [Fc Honved Budapest]

 Funksioni
Marco ROSSIMarco ROSSI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer