HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Mamurras [MAM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Kristjan GJERGJIKristjan GJERGJI  Republika e Shqiperise- (-)----------
 Hasan MYRTAHasan MYRTA  Republika e Shqiperise15. Gusht 1986 (37)----------
 Andi XHIXHAAndi XHIXHA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elvis BALLAElvis BALLA  Republika e Shqiperise14. Maj 1982 (42)------------
 Arben DEMAJArben DEMAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Arbër MALAJArbër MALAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1989 (35)----1-------
 Ded NDRECADed NDRECA  - (-)------------
 Skender PASHAKUSkender PASHAKU  Republika e Shqiperise04. Shtator 1987 (36)------------
 Redi PENGILIRedi PENGILI  - (-)----1-------
 Taulant POPLEKAJTaulant POPLEKAJ  - (-)------------
 Erind SELAErind SELA  - (-)------------
 Gentian VERLIGentian VERLI  - (-)------------
 Niku VOCAJNiku VOCAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Jurgen BERBERIJurgen BERBERI  - (-)------------
 Roland BUSHIRoland BUSHI  Republika e Shqiperise26. Shkurt 1991 (33)------------
 Eduard GECAJEduard GECAJ  - (-)------------
 Klevis GJOKAKlevis GJOKA  - (-)------------
 Anton GRISHIAnton GRISHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1991 (33)------------
 Klajden HYSAKlajden HYSA  - (-)------------
 Ronaldo IBRAHIMIRonaldo IBRAHIMI  - (-)------------
 Rigest KARAJRigest KARAJ  - (-)---------1--
 Orges KOLDASHIOrges KOLDASHI  - (-)------------
 Elvis LLESHAJElvis LLESHAJ  - (-)------------
 Erind LLESHIErind LLESHI  Republika e Shqiperise25. Shtator 1988 (35)------------
 Matios METAJMatios METAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Bekim SALIHUBekim SALIHU  - (-)------------
 Mario SELENICAMario SELENICA  - (-)------------
 Hariz SHUSHKUHariz SHUSHKU  Republika e Shqiperise12. Janar 1990 (34)------------
 Igli TUCIIgli TUCI  - (-)------------
 Eugen ZYBAEugen ZYBA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2----1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Andri CARAAndri CARA  - (-)------------
 Geri GJOKAGeri GJOKA  - (-)------------
 Altjon HOXHAAltjon HOXHA  - (-)------------
 Kelvin JUSHIKelvin JUSHI  Republika e Shqiperise18. Prill 1989 (35)------------
 Besart KALLAKUBesart KALLAKU  - (-)------------
 Klevis KAZIUKlevis KAZIU  - (-)------------
 Olsian LAMAOlsian LAMA  - (-)------------