HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Albpetrol [ALB]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ejlin KAJAEjlin KAJA  - (-)----------
 Mikel KALOSHIMikel KALOSHI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ardit ARAPIArdit ARAPI  - (-)------------
 Dalip CEMERIDalip CEMERI  Republika e Shqiperise- (-)--------1---
 Romeo DERKARomeo DERKA  - (-)------------
 Edison KAPOEdison KAPO  - (-)------------
 Ledjon MBYETILedjon MBYETI  - (-)------------
 Ledion RUCOLedion RUCO  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Adrian XHIBROAdrian XHIBRO  - (-)------------
 Saimir ZHARKALLIUSaimir ZHARKALLIU  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 ----1---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Kliti ARAPIKliti ARAPI  - (-)------------
 Romeo ASLLANAJRomeo ASLLANAJ  - (-)----1-------
 Eljon BRATJAEljon BRATJA  - (-)------------
 Xhoni HAJDERAJXhoni HAJDERAJ  - (-)------------
 Redjan HATIARedjan HATIA  - (-)------------
 Jurgen HIDERSHAJurgen HIDERSHA  - (-)------------
 Hekuran KORRESHIHekuran KORRESHI  Republika e Shqiperise30. Maj 1987 (36)------------
 Maringlen KULEMaringlen KULE  Republika e Shqiperise12. Mars 1983 (40)------------
 Ledian TAULLAULedian TAULLAU  Republika e Shqiperise10. Korrik 1986 (36)----1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2---1---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Samet GJOKASamet GJOKA  Republika e Shqiperise- (-)----1-------
 Mateo HASAMateo HASA  - (-)------------
 Arnold HYSENIArnold HYSENI  - (-)------------
 Kristaq JOVANIKristaq JOVANI  - (-)------------
 Leons SIQECALeons SIQECA  - (-)------------
 Luis WASHINGTONLuis WASHINGTON  Brazil, Federative Republic of08. Shtator 1983 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3---1---
 Stafi i Albpetrol [Albpetrol]

 Funksioni
Andrea BEDINIAndrea BEDINI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer