HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 19 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Team statistics - Vllaznia
General
Matches played: 36
Win: 11
Draw: 5
Lost: 20
Highest home win:
Vllaznia - Apolonia

2-0
Highest home lost:
Vllaznia - Skenderbeu

0-2
Highest away win:
Elbasani - Vllaznia

1-4
Highest away lost:
Laci - Vllaznia

3-0
Goals
Goals for: 27
Goals for per match: 0.75
Goals against: 41
Goals against per match: 1.14
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 30
Goals per match: 1.67
Goals for15
Goals for per match: 0.83
Goals against15
Goals against per match: 0.83
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 38
Goals per match: 2.11
Goals for12
Goals for per match: 0.67
Goals against26
Goals against per match: 1.44
Goals per matchday