HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Team statistics - Terbuni
General
Matches played: 27
Win: 21
Draw: 6
Lost: 0
Highest home win:
Terbuni - Kamza

6-1
Highest home lost:

Highest away win:
Ada - Terbuni

0-7
Highest away lost:

Goals
Goals for: 55
Goals for per match: 2.04
Goals against: 12
Goals against per match: 0.44
No goals against: 16
Home games statistics
Home games percentage: 0.52
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 37
Goals per match: 2.64
Goals for30
Goals for per match: 2.14
Goals against7
Goals against per match: 0.5
Away games statistics
Away games percentage: 0.48
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 30
Goals per match: 2.31
Goals for25
Goals for per match: 1.92
Goals against5
Goals against per match: 0.38
Goals per matchday