HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Team statistics - Laci
General
Matches played: 36
Win: 8
Draw: 12
Lost: 16
Highest home win:
Laci - Terbuni

3-0
Highest home lost:
Laci - Skenderbeu

0-3
Highest away win:
Flamurtari - Laci

0-1
Highest away lost:
Skenderbeu - Laci

6-1
Goals
Goals for: 29
Goals for per match: 0.81
Goals against: 46
Goals against per match: 1.28
No goals against: 10
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 47
Goals per match: 2.61
Goals for22
Goals for per match: 1.22
Goals against25
Goals against per match: 1.39
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 28
Goals per match: 1.56
Goals for7
Goals for per match: 0.39
Goals against21
Goals against per match: 1.17
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit