HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Team statistics - Partizani
General
Matches played: 36
Win: 19
Draw: 15
Lost: 2
Highest home win:
Partizani - Flamurtari

4-0
Highest home lost:

Highest away win:
Korabi - Partizani

0-2
Highest away lost:
Luftetari - Partizani

2-0
Goals
Goals for: 45
Goals for per match: 1.25
Goals against: 17
Goals against per match: 0.47
No goals against: 21
Home games statistics
Home games percentage: 0.47
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 30
Goals per match: 1.76
Goals for25
Goals for per match: 1.47
Goals against5
Goals against per match: 0.29
Away games statistics
Away games percentage: 0.53
Matches total: 19
Matches played: 19
Total goals (for and against): 32
Goals per match: 1.68
Goals for20
Goals for per match: 1.05
Goals against12
Goals against per match: 0.63
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit