HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Team statistics - Laci
General
Matches played: 36
Win: 16
Draw: 8
Lost: 12
Highest home win:
Laci - Vllaznia

2-0
Highest home lost:
Laci - Partizani

0-3
Highest away win:
Lushnja - Laci

0-3
Highest away lost:
Skenderbeu - Laci

4-0
Goals
Goals for: 44
Goals for per match: 1.22
Goals against: 38
Goals against per match: 1.06
No goals against: 12
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 42
Goals per match: 2.33
Goals for26
Goals for per match: 1.44
Goals against16
Goals against per match: 0.89
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 40
Goals per match: 2.22
Goals for18
Goals for per match: 1
Goals against22
Goals against per match: 1.22
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit