HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Team statistics - Tirana
General
Matches played: 14
Win: 2
Draw: 5
Lost: 7
Highest home win:
Tirana - Luftetari

3-1
Highest home lost:
Tirana - Kamza

0-1
Highest away win:
Kastrioti - Tirana

2-3
Highest away lost:
Kukësi - Tirana

3-1
Goals
Goals for: 12
Goals for per match: 0.86
Goals against: 17
Goals against per match: 1.21
No goals against: 2
Home games statistics
Home games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 9
Goals per match: 1.29
Goals for4
Goals for per match: 0.57
Goals against5
Goals against per match: 0.71
Away games statistics
Away games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 20
Goals per match: 2.86
Goals for8
Goals for per match: 1.14
Goals against12
Goals against per match: 1.71
Goals per matchday