HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Team statistics - Partizani
General
Matches played: 30
Win: 17
Draw: 6
Lost: 7
Highest home win:
Partizani - Burreli

4-1
Highest home lost:
Partizani - Lushnja

0-2
Highest away win:
Skrapari - Partizani

1-4
Highest away lost:
Ada - Partizani

5-0
Goals
Goals for: 49
Goals for per match: 1.63
Goals against: 35
Goals against per match: 1.17
No goals against: 10
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 38
Goals per match: 2.53
Goals for27
Goals for per match: 1.8
Goals against11
Goals against per match: 0.73
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 46
Goals per match: 3.07
Goals for22
Goals for per match: 1.47
Goals against24
Goals against per match: 1.6
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit