HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Team statistics - Himara
General
Matches played: 30
Win: 9
Draw: 5
Lost: 16
Highest home win:
Himara - Vlora

3-0
Highest home lost:
Himara - Kukësi

1-4
Highest away win:
Skrapari - Himara

1-7
Highest away lost:
Iliria - Himara

3-0
Goals
Goals for: 38
Goals for per match: 1.27
Goals against: 43
Goals against per match: 1.43
No goals against: 7
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 41
Goals per match: 2.73
Goals for22
Goals for per match: 1.47
Goals against19
Goals against per match: 1.27
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 40
Goals per match: 2.67
Goals for16
Goals for per match: 1.07
Goals against24
Goals against per match: 1.6
Goals per matchday