HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Team statistics - Luftetari
General
Matches played: 30
Win: 23
Draw: 3
Lost: 4
Highest home win:
Luftetari - Iliria

5-1
Highest home lost:

Highest away win:
Gramozi - Luftetari

0-3
Highest away lost:
Burreli - Luftetari

2-0
Goals
Goals for: 59
Goals for per match: 1.97
Goals against: 22
Goals against per match: 0.73
No goals against: 13
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 48
Goals per match: 3.2
Goals for40
Goals for per match: 2.67
Goals against8
Goals against per match: 0.53
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 33
Goals per match: 2.2
Goals for19
Goals for per match: 1.27
Goals against14
Goals against per match: 0.93
Goals per matchday